İzmir Öğrenci Koçluğu

Öğrenciler ilkokula başladığı yıllardan beri hep bir sınav ile karşı karşıyalar. Bu durum neticesinde de hep sınavı verememe endişesi, düşük not korkusu ve diğer öğrenciler ile hep yarışır halde olması öğrencilerin öğrencilik yıllarında başarısızlığa iten yegâne sebeplerden bazılarıdır. Bu zorlayıcı koşulların altında bunalan, başarısızlık korkusuyla kıvranan çocuklarımıza zaman zaman yardım ediyoruz zaman zaman endişeli gözlerle ve çaresizlik içinde izliyoruz. Gelişimlerini engelleyen kötü alışkanlıklar edindiklerini görüyoruz. Örneğin, tv, internet, cep telefonu, gezmek vb. Ne var ki nasıl davranacağımızı bilemiyoruz.

İzmir Öğrenci koçluğu, tüm bu sürecin sizin için sorunsuz, çocuğunuz için keyifli, doyumlu ve başarılı bir hale dönüşmesinde ihtiyacınız olan rehberliktir.

Koçluk seansları, kişilerin çözüme ulaşmak adına kendi içlerinde mevcut olan kaynaklarını harekete geçirdikleri bir süreci içerir. Koçla yapılan görüşmeler, bireyin kendi kendine ilham verdiği ve sonucunda köklü çözümlere kavuştuğu önemli çalışma zamanlarıdır.

İzmir Öğrenci Koçluğu; Bizler öncelikle koçluk yaptığımız kişiye kendini ve iç dünyasını tanıtıyoruz, ona güçlü ve zayıf yanlarını, neyi neden yaptığını gösteriyoruz.

Sadece sınav için ders programı değil, öğrenciye bir yaşam programı hazırlıyoruz.

Yaşamın tüm alanlarından faydalanabileceğini, sınava hazırlanmanın yaşamdan kopmak anlamına gelmediğini öğretiyoruz.

Öğrenciler nereye, nasıl, ne kadar sürede varacağını bilmenin özgüveni ile aradaki farkı açıyorlar. Zamanla hedefler değişiyor, gelişiyor ve yükseliyor.

İzmir Öğrenci Koçluğu Eğitimi’nde Öğrenci ile Çalışılacak Başlıca Konular;

→Sınav kaygısı ile baş edebilme.

→Sınav stresini çözümleyebilme

→Öğrenci, aile ve öğretmen ilişkisi

→Motivasyon ve Özgüven kazanma

→Başarının önündeki engellerin kaldırılması.

→Kendimizle iletişim kurabilme

→Beynimizi daha etkin kullanabilmeyi öğrenme

→Ders ve okul başarısını arttırmaya yönelik çalışmalar

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Öğrenci Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

 İzmir Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için +90(232) 369 50 81 - +90(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.


Antalya Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Muğla Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    +90(252) 213 00 98 - +90(532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Denizli Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz   +90(258) 213 0 999 - +90(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

 slideshow1


Bu makale şu konularla ilgili olabilir :öğrenci koçluğu eğitimi fiyatları - öğrenci koçluğu nasıl yapılır - öğrenci koçluğu eğitimi izmir - öğrenci koçluğu eğitimi ankara - eğitim koçluğu -

Yorumlar